Арт-лабораторія проведе суботнє заняття для дітей

Завтра, 17 березня, в Малій галереї Мистецького Арсеналу Арт-Лабораторія “Імпресіонізм – реалістичне зображення світу. Світ крізь враження”.

На занятті дітям розкажуть про таких геніїв світового мистецтва, як Клод Моне, Поль Сезанн, Едгар Дега, П’єр Огюст Ренуар, Каміль Піссарро. Під час практичної частини, малюючи пейзажі, діти вивчатимуть повітряну перспективу.

Навесні в Арт-Лабораторії почнуть свою роботу нові спеціальні проекти:
- Курс “Театральна імпровізація”
- Курс “Кінофільм для дітей” Street-art проект
- Проекти з молодими українськими художникам

[box]Арт-Лабораторія – освітній проект Мистецького Арсеналу, який проводить заняття для дітей в Малій галереї Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 10) і є частиною широкої освітньої програми, яку проводить музейний комплекс.[/box]

Програма художньої студії поєднує в собі теоретичну частину та практичні заняття, які проводить художник і мистецтвознавець.

У грудні розпочала роботу старша група для дітей. Також в Малій галереї відбулася виставка Арт-Лабораторії, де було представлено понад 80 робіт.

Крім основної програми, курс Арт-Лабораторії передбачає різноманітні тематичні заняття, а також безкоштовну участь у майстер-класах для дітей в рамках проектів Мистецького Арсеналу.

Розклад:
Група 1 – субота, з 11.00 до 13.00, для дітей 4-8 років.
Група 2 – субота, з 14.00 до 16.00, для дітей 9-14 років.

Максимальна кількість учнів у групі – 10 осіб.

За детальною інформацією звертайтеся: d.prydybailo @ gmail.com, 38 063 433 81 55


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.