Спальня в зеленому кольорі

Спальня в зеленому кольорі прекрасно підходить для відпочинку, розслаблення й умиротворення.Зелений колір благотворно впливає на організм людини. Психологи особливо рекомендують зробити спальню в зелених тонах людям, які ведуть активний спосіб життя. Зелені кольори знімають напругу і втому. Зелений несе в собі тільки позитивні емоції, тому що він підсвідомо асоціюється зі свіжістю і природою.

Існує величезна безліч відтінків зеленого. Так який же саме вибрати вам? В першу чергу ви повинні вирішити для себе, який настрій повинна нести спальня.

Щоб зробити яскравою, світлою і життєрадісною невелику спальню з північними вікнами, вибирайте відтінки зелених фруктів: колір зеленого яблука, лайма, світло-фісташка, гірчичний, ніжно-оливковий, колір авокадо і зеленого чаю. Крім зеленого кольору повинні ще бути присутнім акценти інших кольорів, наприклад, кольору жовтого яблука, персиків, апельсинів.

Щоб трохи приглушити світлову інтенсивність спальні з вікнами на південь або схід, але при цьому зберегти її енергійність і життєрадісність, використовуйте більш холодні відтінки зеленого: салатовий, кольору ківі, м’яти, яблучний. Для великих аксесуарів (покривал, пледів, портьєр, крісел) використовуйте небесно-блакитний колір, холодно-рожевий, лимонно-жовтий, бірюзовий.

Слід бути акуратним при створенні спальні в зеленому кольорі. Необхідно ретельно продумати всі колірні поєднання, інакше можна добитися абсолютно протилежного ефекту.

А ось кілька прикладів використання зеленого кольору в інтер’єр спальні:

Спальня в зеленому кольорі (1)

Спальня в зеленому кольорі (2)

Спальня в зеленому кольорі (3)

Спальня в зеленому кольорі (4)

Спальня в зеленому кольорі (5)

Спальня в зеленому кольорі (6)

Спальня в зеленому кольорі (7)

Спальня в зеленому кольорі (8)

Спальня в зеленому кольорі (9)


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.