Дизайн вітальні з каміном

Традиційно вітальня – це «серце» будинку, в якому ми приймаємо гостей, проводимо вечори з родиною, тому дизайн вітальні з каміном повинен відображати повноту характеру і смаку господарів будинку.

Камін допоможе створити затишну та комфортну атмосферу для всіх, хто живе в будинку. Він може стати не тільки родзинкою, а й головною прикрасою Вашого домашнього вогнища.

Здебільшого камін встановлюють в приватному секторі, так як для нього потрібно мати міцний підлогу. Установку краще довірити професіоналам. Існують каміни з різноманітною обробкою: камінь, мармур, метал та багато іншого. Головне щоб він гармонійно вписувався в дизайн вітальні .

Звичайно, краще виконувати дизайн вітальні в класичному стилі. Важкий текстиль, масивна лакована меблі, хутра . Сам камін можна доповнити антикварними годинами і статуетками, фотографіями членів родини. Така обстановка створює відчуття спокою і комфорту.

Але сьогодні вітальню з каміном можна оформити і в стилі хай-тек, кантрі. У них чудово вписуються сучасні електричні каміни , головне знайти ідеальне місце для нього і витримати інтер’єр в єдиному стилі. Для їх обробки використовують мармур, французька цегла, дерево. Правильно підібрати колірну гамму, обробку, освітлення і ваша звичайна квартира перетвориться в розкішний палац.

Заздалегідь обміркуйте, в якому місці кімнати буде встановлений камін. Якщо бажаєте зібратися на вечірнє чаювання, краще встановити його в кутку. Якщо розташувати його посередині, то він обігріє всю кімнату теплом і стане головною прикрасою вітальні . Розташуйте навколо меблі і вийде затишний куточок.

А от з телевізором треба бути обережніше. Камін і телевізор – конкурують за Вашу увагу. Тому краще встановити їх на перпендикулярних стінах.

Який би стиль інтер’єру Ви не вибрали, камін наповнить Ваш вечір душевним теплом і затишком.

Ось деякий приклади фотографій вітальні з каміном:

Дизайн вітальні з каміном (1)

Дизайн вітальні з каміном (2)

Дизайн вітальні з каміном (3)

Дизайн вітальні з каміном (4)

Дизайн вітальні з каміном (5)

Дизайн вітальні з каміном (6)


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.