Стилі оформлення та дизайн спальні

У цій статті ми розглянемо, як можна прикрасити власну спальню. У цій кімнаті Ви щодня проводите більше восьми годин свого часу, а то й більше. Тому дуже важливо, щоб вона створювала атмосферу затишку, спокою і тиші. Для відпочинку необхідні ідеальні умови.

Однією з найпопулярніших залишається спальня в класичному стилі . Вона відрізняється простотою інтер’єру, невибагливою обробкою. В оформленні переважають строгі прямі лінії, світлі кольори. Якщо Ви не любите при відпочинку відволікатися на різні оригінальні деталі інтер’єру, хочете зробити все просто, але водночас зі смаком, то цей варіант для Вас.

Близькою до класичної є спальня в стилі мінімалізм . Як зрозуміло з назви, в ній немає нічого зайвого. Ліжко або диван, тумбочка, шафа для одягу – от і вся обстановка. На стінах може висіти бра, пара картин. Шпалери також не відволікають уваги на себе. Спальня мінімалізм проте потребує дуже грунтовного підходу до себе, професійних оформлювальних навичок.

Переходимо до складніших, але одночасно з тим оригінальним стилям. Приміром, останнім часом дуже популярною стала спальня в стилі кантрі . Її обстановку відрізняють прості предмети, виконані з дерев’яних порід. Оформлення дуже сильно нагадує сільський будинок. В її інтер’єрі безліч різних дрібних предметів – фіранок, шторок, картин та багато чого іншого. Основний посил, який передає цей стиль, – це близькість до природи, природність обстановки. Підібрати предмети меблів для такої спальні в умовах сучасного багатства асортименту – не проблема.

Стилі оформлення та дизайн спальні (спальня в японському стилі)

Стилі оформлення та дизайн спальні (спальня в стилі прованс)

Стилі оформлення та дизайн спальні (спальня в класичному стилі)

Стилі оформлення та дизайн спальні (спальня в стилі мінімалізм)

Стилі оформлення та дизайн спальні (спальня в стилі хай тек)

Стилі оформлення та дизайн спальні (спальня в стилі кантрі)

Наступний варіант оформлення – це спальня в стилі прованс . У цьому напрямку також відчувається вплив сільських і дачних мотивів, у главу кута ставиться природність. Однак, на відміну від простого і прямого кантрі, ці спальні відрізняються також витонченістю, витонченістю. Вони чимось нагадують кімнати з 17-18 століття французьких королівських палаців. Таку спальню часто вибирають для дружини або дочки. Обов’язкові елементи оформлення – це дзеркала, туалетний столик, можна також встановити балдахін над ліжком.

Тепер перейдемо до більш сучасних течій. Спальня в стилі модерн ідеально підійде для сучасної квартири. Їй характерні темні відтінки обстановки, прямі лінії, велика кількість різних предметів техніки. У кутку може бути встановлений телевізор, на столику поруч з ліжком – ноутбук. Разом з тим даного стилю характерні і особливе витонченість, естетичність. Дизайнери шукають в ньому вихід багатьом своїм фантазіям, радіють можливості попрацювати в даному напрямку. Близький до модерну варіант – це спальня в стилі хай тек . По суті, це розвиток напрацювань попереднього напряму. Тут дизайнерські рішення ще сміливіше, креативніше і оригінальніше. Особлива відмінна риса цього стилю – це широкий простір. Навіть велике нагромадження меблів розміщується таким чином, що кімната здається в кілька разів більше, ніж вона є насправді.

Популярним перебігом є також оформлення кімнати в національному колориті, наприклад – спальня в японському стилі . В обробці переважають дерево і папір, на стіни нерідко наносяться малюнки ієрогліфів. Також обов’язкова присутність різних японських «фішок» – ікебани, бонсай чи чогось подібного. Таке оформлення виглядає дуже оригінально, але воно обов’язково повинно поєднуватися з іншими приміщеннями.

Спальня в стилі сафарі також буде виглядати досить екзотично. В її оформленні використовуються мотиви диких тварин, природи африканської пустелі.


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.