Красивий дизайн інтер’єру вітальні.

Перед початком ремонту у вітальні кімнаті, слід ретельно продумати дизайн вітальні. Ця кімната є однією з головних в будинку, і більшість з нас проводить багато часу саме тут.

Увечері у вітальні збираються домочадці, а у свята – галасливі гості. З цієї кімнати зазвичай починається огляд квартири гостями, саме вона задає тон всім іншим кімнатам. По суті, дизайн вітальні – це відображення інтер’єрного вигляду всього будинку. При цьому можна визначити, які життєві погляди у господарів, чим вони займаються і захоплюються, прийшли ви до художника або бізнесмену, до консерватору або людині творчої професії. Судячи з дизайну інтер’єру вітальні, також можна визначити рівень достатку її власника.

Сучасний дизайн інтер’єру вітальні відходить від важких конструкцій. Відступ від замкнутості, створеної дверними конструкціями, розширення житлового простору – ось основні тенденції при створенні дизайну вітальні. Двері взагалі виключаються з інтер’єру вітальні, роблячи кімнату візуально більше. Масивні закриті шафи замінюються наскрізними стелажами або відкритими полицями.

Модним кольором стає білий у всій його палітрі – від білосніжного і пастельного, до коричневого і сірого. Затребуваним залишається чорний колір, який присутній не тільки в предметах меблів, але навіть у виборі електроніки та аксесуарів для вітальні. Більшою популярністю користуються французькі вікна – високі, арочні, практично до підлоги, вони зроблять дизайн вітальні просторіше і світліше.

Сьогодні в дизайні вітальні переважає простота і відкритість. Меблів і зайвих предметів декору стає менше, наголос ставиться на окремих елементах, таких як стіна, зроблена під камінь, або величезна настінна картина або фотографія.

В даний час існує багато можливостей для створення неповторного інтер’єру вітальні. Використання новітніх оздоблювальних матеріалів дозволяє зробити дизайн інтер’єру вітальні функціональним і затишним. Однією із сучасних тенденцій, на думку провідних світових інтер’єрних дизайнерів, стає збільшення вітальні через з’єднання її з кухнею. В результаті ми отримуємо простору кухню-студію. Сучасна вітальня – не просто велике приміщення з диваном, кріслами та телевізором, а ще й домашній кінотеатр, і танц-пол у святкові дні, і тепла їдальня холодним зимовим днем.

Сучасний дизайн вітальні відрізняється не тільки модним і стильним декором, а й зручними меблями. Обертові, складні, на коліщатках – такі меблі стануть ідеальним рішенням Вашого інтер’єру. Це може бути і стіл-трансформер, і ліжко, що складається в диван, і книжковий столик на коліщатках, і телевізор, що висувається зі стіни або шафи.

Цікавою ідеєю стане широкий диван, що розкладається на кілька окремих пуфів різного розміру і форми. Мобільність і Комфорт – ось основне призначення таких нововведень. Незважаючи на різноманітність стилів і напрямків у сучасному інтер’єрі, в яких легко заплутатися, головне в дизайні вітальні – це Ваша душа, емоції і настрій. Все інше – справа техніки.

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.