Spring Bath Decor – весняна ванна кімната від Sanindusa. Ідеї ​​для дизайну інтер’єрів

Ось ми і дочекалися весни! Для більш повного відчуття її поки ще боязких кроків, в передчуття майбутнього пожвавлення природи і наших емоцій, дизайнери зі студії Sanindusa запропонували весняний мінімалістський дизайн сучасної ванної кімнати під назвою Spring Bath Decor .

Мета обстановки від Sanindusa – щоденна релаксація, натхнення і приємні емоції. Назва лінії Spring Bath Decor говорить про необхідність оновлення – нового старту, який ми щороку відчуваємо з приходом весни.

Автори лінії пропонують починати в такому ключі кожен день вашого життя! Адже саме з ванної кімнати починаються турбота про своє тіло, оновлення, підготовка до майбутнього дня. А ввечері в цьому важливому приміщенні ми повинні розслабитися і відчути умиротворення.

Приймаючи ванну в оточенні такої обстановки, ми відновлюємо свій енергетичний баланс, думаємо про минулий і відпускаємо все зайве, на зміну якому завтра знову прийдуть нові сили, бажання і можливість поновлення.

Оформлена в життєрадісних і насичених тонах з переважанням білого, така ванна кімната не відволікає уваги, а лише делікатно допомагає своєму мешканцеві жити в комфорті і мирі з самим собою. З творчістю авторів весняної колекції Spring Bath Decor можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх компанії: http://pt.tec.sanindusa.pt/home

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.