Imagine – мінімалістична креативна рекламна кампанія LEGO

LEGO – це конструктор, який вчить дітей і дорослих користуватися уявою, фантазією, розвиває моторні навички та просторове мислення. Перше з цих унікальних переваг як раз і підкреслюється в новій рекламній кампанії LEGO , що носить назву Imagine .

Багаторічний досвід художників з усього світу доводить, що з елементів конструктора LEGO можна створити буквально все, що завгодно. Наприклад, їжу та предмети побуту , найважливіші події 2011-го року , покинутий будинок у вікторіанському стилі або навіть основних номінантів на премію Оскар-2011 .

Традиція створення неординарних виробів з конструктора LEGO продовжується і в новій рекламній компанії, що отримала назву Imagine (Уява або навіть Уяви!) Розроблена вона була німецьким креативним агентством Jung von Matt. Ця рекламна компанія складається з серії мінімалістських плакатів. У лівому верхньому куточку на кожному з них стоїть логотип LEGO, у правому – слово Imagine, а в центрі знаходяться декілька фігурок, створених з кубиків конструктора.

Фігурки ці абсолютно мінімалістичні, не деталізовані. Але, тим не менш, в кожному з випадків легко впізнати, кого саме вони зображують. Приміром, в чотирьох зелених стовпчиках з різнокольоровими вузькими горизонтальними смужками впізнаються черепашки-ніндзя, в жовтих фігурках різного розміру – сімейка Сімпсонів, а в трьох тонких фігурках і однієї товстої (вірніше, «ширококостої») – персонажі мультсеріалу Південний Парк.

Ось в цьому і полягає принадність конструктора LEGO – фантазія людини, її уяву. Таким чином, за допомогою LEGO, дійсно, можна створити буквально все, що завгодно!

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.