«Кам’яні» подушки Livingstones з натуральної вовни

Великі й маленькі, круглі і довгасті, пружні і шорсткі – це «кам’яні» подушки під назвою Livingstones , створені французькою фірмою Smarin . Як в якості декоративного елемента, так і у вигляді креативних меблів, їм знайдеться місце в молодіжному інтер’єрі сучасної квартири. Особливо тієї, в якій планують або вже виховують спритних малюків.

Завдяки тому, що ці подушки точнісінько копіюють зовнішній вигляд морських каменів і валунів, які можна побачити у морського узбережжя або поблизу річки, кімнату або навіть всю квартиру можна оформити, спираючись на цей образ – моря, океану, озера. А оскільки камені-подушки повністю вовняні, грати з ними абсолютно безпечно, і навіть якщо найбільший з валунів ненароком впаде на ногу малюка, той лише засміється і перекине камінчик в протилежний кут кімнати.

Подушки-камені можуть замінити як велике крісло, так і невелику кушетку. Купа маленьких камінців замінить дітям “будматеріали” для притулків і норок, які зазвичай будують з меблів і підручних матеріалів. А коли малюки втомляться, вони можуть прилягти відпочити прямо на “будмайданчику”, підклавши один з валунів під голову, подібно ченцям-аскетів, що знайшли собі притулок у віддаленій печері.

І корисно, і приємно, і весело, – в трьох словах саме та можна охарактеризувати цей чудовий проект від компанії Smarin, яка давно спеціалізується на виробництві товарів з екологічних матеріалів.

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.