Просто і стильно. Проект Alfabet Cups в пам’ять про Arne Jacobsen

Потрібно бути Малевичем, щоб намалювати “Чорний квадрат”, який буде коштувати мільйони. І потрібно бути Арне Якобсеном (Arne Jacobsen) , щоб надихнути сучасних творців створити серію простих стильних кружок Alfabet Cups , і викликати цим захоплення поціновувачів оригінального дизайну. Нічого особливого, але в той же час є в цих предметах побуту щось чіпляються, що викликає у людей бажання їх розглядати, торкати, брати в руки і погладжувати гладкі, приємні на дотик боки.

Серія кружок з алфавітом – це невеликий привіт з минулого від майстра Арне. Справа в тому, що шрифт, яким на поверхні горнят написані літери, був розроблений Арне Якобсеном ще в 1937 році. Використовувалися вони для написання внутрішніх вивісок у Aarhus City Hall, що в Данії. Але сьогодні, коли можна стати володарем декількох кружок з унікальним авторським шрифтом від самого Арне Якобсена, ніщо не заважає скласти з них свою власну вивіску. А також використовувати дизайнерські кружки з буквами як підставку під олівці (з літерою P – pencil), зубні щітки (T – toothbrush), або ж пити каву з чашки з літерою С на боці.

[box]Арне Якобсен (1902-1971) – знаменитий, талановитий датський художник, дизайнер і архітектор, автор численних проектів архітектурних споруд, дизайнів інтер’єру, предметів мистецтва, меблів та побуту. Його називали першим представником модернізму в сучасному датському дизайні, а в ранніх творах знаходять схожість з творчою спадщиною самого Корбюзьє.[/box]

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.