Himalaya Water Towers – найкращий хмарочос 2012

Сучасний хмарочос – це «чорна діра», яка поглинає в себе величезну кількість ресурсів. Але хмарочоси Himalaya Water Towers , навпаки, задумані для того, щоб робити екологічну обстановку планети краще. За це інноваційне уявлення про роль хмарочосів журі конкурсу eVolo 2012 і віддало згаданому проекту перше місце.

Himalaya Water Towers – це навіть не хмарочос, це серія хмарочосів, створена не для житла або організації там офісних і готельних приміщень, а для поліпшення екологічної обстановки на Землі, забезпечення необхідними ресурсами жителів довколишніх сіл і міст. Хмарочоси Himalaya Water Towers повинні бути споруджені в високогірних Гімалаях. Вони будуть розташовані на рівні хмар, і головне їхнє завдання – перетворювати хмари в воду, яка потім буде потрапляти в системи водопроводів населених пунктів, розташованих і поблизу від комплексу, і далеко від нього.

Крім того, в Himalaya Water Towers будуть вбудовані ще й вітряні турбіни, що виробляють електроенергію для потреб жителів високогірних областей Китаю. Таким чином, вежі Himalaya Water Towers будуть не споживачами різноманітних ресурсів, а їх генераторами. Цей оригінальний підхід до функціональності хмарочосів дуже сподобався членам журі конкурсу eVolo 2012. Саме завдяки згаданій інновації проект і отримав перше місце на змаганні, ставши кращим хмарочосом цього року.

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.