Black And Red Residence – будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів

Black And Red Residence – екзотичний сучасний будинок, розташований в Пунта-дель-Есте (Уругвай), займає територію площею 340 квадратних метрів. Дизайн будинку покликаний надихати і створювати відчуття великого сімейного вогнища.

Унікальна структура була розроблена і побудована фахівцями з місцевої архітектурної студії Martin Gomez Arquitectos для життя великий гостинній сім’ї, в якій є діти різних вікових груп.

Будівля складається з трьох незалежних частин, об’єднаних між собою довгим бетонним тунелем, провідним до дерев’яного помосту і басейну.

Фантастичні інтер’єри житла підкреслені темними дерев’яними стелями. Розвиваючись, внутрішній простір знаходить продовження на вулиці – у вигляді круглих отворів, що пропускають природний денне світло і напіввідчиненої тераси.

Будинок містить два каміни, розташованих на дерев’яному помості. Монументальні і, разом з тим, демократичні каміни, побудовані з посиланням на стародавні місцеві традиції, служать елементами, що об’єднують розрізнені частини будівлі. Поруч з камінами обладнані зони комфорту, де навіть у прохолодну погоду можна зібратися всією сім’єю, щоб розслабитися біля вогню, провести приємний день або влаштувати вечірку для гостей.

Це загальний напіввідкритий простір збирає сім’ю, в той час як інші, ізольовані місця служать більш конфіденційними зонами відпочинку та функціонального призначення – спальні і ванни, вітальня, кухня, дитячі та ігрові кімнати.

Влітку, восени, взимку і навесні природне світло грає з чорною і червоною гамою дерева і бетону, а також зі світлом і тінню, що сприяє динамічному візуальному зміни інтер’єрів протягом дня.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.martingomezarquitectos.com/

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (11)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (10)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (9)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (8)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (7)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (6)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (5)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (4)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (3)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (2)

Black And Red Residence - будинок з двома камінами від уругвайських архітекторів (1)

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.