Унікальна біла архітектура та мінімалістичний дизайн штаб-квартира компанії Giacomuzzi

Компанія Giacomuzzi прокладкою труб, спеціалізується на екологічно раціональних технологіях, прагнучи привнести їх в усі сфери своєї діяльності. Тому дизайн нової штаб-квартири цієї фірми відображає її головну концепцію, орієнтовану на майбутнє.

Спорудження імплементовано в ландшафт і нагадує чи то сучасну яхту, чи то зореліт підноситься, згинаючись подібно зігнутою стрічці. У проміжку між двома рівнями розмістилися три поверхи, відкриті завдяки цілком заскленим фасадам, при цьому володіє відмінною звукоізоляцією. У «стрічку» органічно вписані технічні рішення, такі як сонячні батареї – при цьому, за задумом архітекторів, вони не маскуються, а навпаки – з гордістю виносяться на загальний огляд. Верхній рівень комерційної будівлі підкреслено орієнтований назовні і являє собою модель сучасного плану екожізні.

На нижньому рівні розміщені офіси-опенспейси без розділових стін, відкритий простір яких надійно захищене від прямого впливу сонячних променів витончено видатної назовні «стрічкою». Розташований між ними рівень відведено під шоу-рум, де представлена ​​численна продукція компанії. Для регулювання мікроклімату в штаб-квартирі використані об’ємні бетонні маси, що дозволяють компенсувати різкі перепади температури, відповідно не даючи будівлі швидко нагріватися влітку і швидко охолоджуватися взимку.

Архітектура – Monovolume architecture + Design (арх. Patrik Pedó_Juri Pobitzer);
Архітектори – Simon Constantini, Arch. Thomas Garasi, Arch. Barbara Waldboth;
Конструкції – Baucon Bozen, Neulichedl Simon;
Клієнт – Giacomuzzi limited partnership
Обсяг приміщень – 4.200 кб. м
Площа забудови – 1.300 кв. м
Фотографії – Simon Constantini

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.