“Шоколадний” мотоцикл і не тільки… Креативна реклама від Silvio Medeiros

Відома французька приказка говорить: «Обличчя пкредитора завжди неприємне». Звичайно, буває по-різному, але якщо вважати обличчям кредитної компанії Cielo рекламні плакати , якими заманюють потенційних клієнтів, то можна з упевненістю сказати, що нічого неприємного в ній немає. Швидше, навпаки – яскраво, солодко і креативно!

Кредитори завжди обіцяють нам солодке життя: отримані в борг гроші можна витрачати на відпочинок, подорожі та різноманітні розваги, ні в чому собі не відмовляючи. Схоже, саме цією думкою керувався Silvio Medeiros, коли створював серію «солодких» плакатів.

Звичайно, вироби з шоколаду – аж ніяк не нове віяння в мистецтві. Однак головна відмінність робіт Silvio Medeiros в тому, що в них немає ні краплі шоколаду, хоч мотоцикл, диван і ноутбук і виглядають цілком «апетитно». Зображення були створені за допомогою графічного редактора Luxology Modo 601, що дозволяє створювати якісний 3D контент. Для пост-обробки був обраний звичний багатьом Photoshop CS5. На створення рекламної серії потрібно місяць кропіткої роботи, але воно того варте, оскільки зображення зведуть з розуму будь-якого ласуна. Невигадливий слоган рекламної компанії «Let your products more irresistible with Cielo», що буквально означає: «Дозвольте вашим продуктам виглядати чарівно з Cielo», цілком виправдав себе!

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.