6 порад по дизайну сучасної спальні

Час повної перебудови спальні і ви починаєте з нуля? Якщо ви знаходитесь в роздумах про дизайн своєї сучасної спальні, в цій статті ми допоможемо вам порадами і підказками для реалізації вашого дизайну!

Сучасні спальні цікаво проектувати, тому що їх варіанти нескінченні. Органічні сучасні, монохромні сучасні, або навіть сучасні в модерні … Є так багато способів, щоб реалізувати своє бачення.

1. Функціональність є ключовим чинником.

Сучасна спальня повинна працювати для вашого відпочинку та зручності. Все має бути в наявності і в робочому стані ліжко, тумбочки, шафа і т. д. Плануйте нову спальню в першу чергу виходячи з вашої зручності і функціональності.

2. Геть безлад.
Це необхідно, щоб не захаращувати спальню. Сучасний дизайн спальні не сприймає зайвих речей. Всього по мінімуму. Ліжко, тумба, лампа, трохи декору. Решта – в шафу або картонну коробку.

3. Нейтральні тони є основою.
Ви вже дивитеся на смугасті шпалери з яскравою текстурою? Забудьте. Основа сучасного стилю – нейтральні тони й відтінки. Акценти можуть бути яскравими, але основний тон повинен залишатися нейтральним білим, бежевим, сірим, коричневим. Залиште вашу спальню світлою і чистою для подальшої роботи.

4. Вид створює атмосферу
Все частіше дизайнери звертають увагу на природу і навколишнє середовище в дизайні інтер’єру. Впустіть цю тенденцію в будинок. І якщо у вас в будинку великі вікна і прекрасний вид з вікна – не закривайте його, дозвольте собі бути частиною природи. В замін, прекрасний пейзаж за вікном створить відмінну картину, яка впишеться в будь-який інтер’єр. Великі вікна – це не тільки приголомшливий вигляд, а і хороше, природне освітлення.

5. Художні роботи.
Не перестарайтеся з сучасним абстрактним мистецтвом, але якщо робити в міру – виходить відмінно. Виберіть один великий, яскравий предмет в якості фокусної точки приміщення. Це очистить навколишню текстуру, згладить простір і додає невеликий сюрприз, не руйнуючи загальну картину.

Дизайн спальни

6. Знайти щось незвичайне в декорі
Хоча сучасна спальня містить мінімум приладдя, якщо ви знайдете щось незвичайне і «цікаве. використовуйте його! Етнічні речі, вінтаж, цікаві квіти – це безперечно додає шику і різкості в простір. Не перестарайтеся. Кілька предметів прекрасно опишуть ваш досвід та інтереси, і висловлять ваш характер в інтер’єрі.

Нижче ви знайдете ще кілька прикладів сучасних спалень для вашого натхнення. Виберіть нейтральний тон і додайте ваш улюблений колір. Переконайтеся, що у вас є велике ліжко. Велике гарне ліжко можна цікаво оформити текстилем, додавати шари тканини і міняти текстуру подушок.

Використовуйте щільні штори, щоб приховати спальню в нічний час. Робіть незвично, але зі смаком. і ви створите сучасну спальню в найкоротший час!


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.