Бірюзовий колір в інтер’єрі

Бірюзовий колір рідко можна зустріти в інтер’єрі, а даремно. Бірюза чудово виглядає у вітальні та спальні, створюючи ефект легкої прохолоди та свіжості. Бірюзовий колір містить в собі блакитний і зелений відтінки. Зеленій відтінок сприяє умиротворення, а блакитний створює відчуття чистоти. Бірюзовий колір не тільки здатний знімати втому і дратівливість, але і підвищувати імунітет. Завдяки широкому спектру відтінків (від ніжно-блакитного до глибоко зеленого) бірюзовий колір можна додати в інтер’єр, створюючи атмосферу тепла і свіжості.

Зверніть увагу, що бірюзовий колір в інтер’єрі вважається кольором-хамелеоном. Справа в тому, що при різному освітленні і при різній обстановці бірюзовий колір може сприйматися як два різні кольори. Поруч із зеленим кольором бірюзовий колір знаходить зелений відтінок, а поруч предметами синього кольору він також стає синім. Крім синього і зеленого з бірюзовим кольором добре виглядають яскраво-рожевий, цегляно-червоний і яскраво-червоний кольори. Дуже часто бірюзовий колір використовують в східному інтер’єрі, поєднуючи його з яскравими відтінками фіолетового і жовтого.

Ви зможете розширити простір, використовуючи для оздоблення стін фарбу або шпалери світло-бірюзового відтінку, здатного надати приміщенню атмосферу сонячності, умиротворення і спокою. З цієї причини бірюзові стіни підійдуть для зон відпочинку, спальні та дитячої кімнати.

Бірюзовий колір в інтер’єрі ніколи не виглядає дешево і без смаку. У вітальнях бірюзові шпалери з крупним орнаментом асоціюються з палацовими інтер’єрами, а кухонний фартух на кухні, виконаний з яскравої блакитної плитки допоможе охолодити навіть найгарячіше місце на вашій кухні. У ванних кімнатах бірюзовий колір асоціюється зі свіжістю і чистотою.

Бірюзовий колір символізує стихії повітря і води, тому його часто використовують в колірній гамі кухонних гарнітурів. Відтінки бірюзового кольору зроблять інтер’єр вашої кухні свіжим і незвичайним.

Дуже красиво виглядає меблі яскраво-бірюзового кольору в поєднанні з вершковими або білими стінами. Оживити інтер’єр приміщення допоможуть аксесуари кольору бірюзи : подушки для стільців, штори, посуд з кольорового скла, абажури, вази і так далі. Бірюзовий колір ідеально підійде для будь-якого інтер’єру.


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.