Сучасний будинок Ліндау (House Lindau) біля озера в Німеччині

Цей сучасний будинок для заміського відпочинку побудований на березі Боденського озера на ділянці з приголомшливими видами на навколишню природу.

House Lindau був спроектований студією дизайну k_m architektur . Одноповерхова резиденція розташована в місті Ліндау в Німеччині і займає площу в 190 кв.м. Особняк побудований з деревини кедра на злегка похилій ділянці землі на березі мальовничого озера. Він відмінно зливається з фарбами навколишньої природи і не псує пейзаж.

House Lindau розділений на два блоки, один з яких відрізняється закритим фасадом і складається із спалень і службових приміщень. Відкрита частина будинку з панорамними вікнами представлена ​​вітальні зоною з їдальнею і кухнею. Камін і вид на озеро роблять її найулюбленішою і затишною частиною резиденції для її мешканців.

Будинок одноповерховий, у ньому є кухня, їдальня з вітальнею, одна спальня, гостьова кімната і бібліотека. У центральній частині розташований полазакритий дворик. У будинку геотермальне апалення і сонячні батареї на даху. Для додаткового опалення використовується камін у вітальні.

Назва: Будинок Ліндау (House Lindau)
Розташування: Ліндау, Німеччина
Архітектура: k_m architektur
Будівництво: 2006
Фото: N. Athanasiou

Фотографії:


РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ:

Comments are closed.